قوانین و مقررات

به وب سایت رسمی سیناتلنت www.sinatalent.com خوش آمدید. استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می‌شود و به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید. با استفاده، دسترسی یا دانلود مطالب از این وب‌سایت، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدهایی را که در حال و آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد را در بر‌می‌گیرد. ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این صفحه را داشته باشید. تقاضا می شود در صورت عدم توافق با شرایط و مقررات، از این وب سایت استفاده نکنید.

سلب مسئولیت

سیناتلنت می‌کوشد اطلاعات مفید، صحیح و بروز در اختیار شما قرار دهد. از این رو، تلاش کرده ایم اطلاعات و مطالب دقیقی در این سایت ارائه کنیم، البته این موضوع باعث ایجاد مسئولیتی برای صحت و کامل بودن آن اطلاعات یا مطالب به وجود نمی‌آورد. در هر زمان مختاریم محتوای هریک از اطلاعات یا مطالب موجود در این وب‌سایت و یا محصولات شرح داده شده در آن را بدون اطلاع قبلی به کاربران، تغییر دهیم. با این حال هیچ تعهدی برای بروز رسانی اطلاعات یا مطالب وب سایت و در نتیجه تاریخ گذشته بودن آن‌ها، بر عهده نمی‌گیریم. نه ما و نه هیچ یک از مدیران، گردانندگان، پخش کنندگان یا سایر افراد مرتبط با ما، مسئول یا مشمول هیچ نوع ضرر و زیان ، عیب و نقص، ادعا، یا سایر صدمات یا علل ناشی از هرگونه اطلاعات ارسال شده به وب سایت نخواهیم بود. حق اصلاح این شرایط یا محدودیت‌های قانونی را در هر زمان برای خود محفوظ می‌داریم.

عدم استفاده نامشروع يا ممنوع

جهت استفاده از سایت سیناتلنت شما متضمن می‌شويد كه تحت هيچ شرايطی از سايت ما در كارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی‌نماييد. شما مجاز به استفاده از سايت سیناتلنت تحت شرايطی كه موجب ايجاد صدمه، غيرفعال شدن سايت، ايجاد اختلال در ظاهر آن و يا صرفاً جهت لذت شخصی باشد نیستید.

محدودیت ها

اطلاعات و مطالب موجود در این سایت را صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود می‌توانید مرور، دانلود و کپی کنید. همچنین می‌توانید از این مطالب در راستای حمایت از محصولات ما استفاده کنید. شرط استفاده از این سایت، این است که موافقت کنید هیچ یک از مطالب را در هیچ حالتی تغییر نداده یا اصلاح نکنید و کپی رایت و سایر اطلاعیه‌های حقوق مالکیت اختصاصی را همانطور که مطالب اصلی حاوی آن است، در تمام کپی‌ها نیز برای صاحب سایت محفوظ بدارید. غیر از آن، سایر موارد استفاده از مطالب یا اطلاعات، غیر مجاز بوده. هرگونه تخلف از موارد فوق الذکر، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

مالکیت اطلاعات و مطالب

اطلاعات و تمام مطالب وب سایت اعم از آزمون‌ها، مقالات، مطالب و گزارشات رسمی، گزارشات خبری، فرم‌های اطلاعات، شرح محصولات و سؤالات متداول، تحت کپی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آن‌ها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می‌شود. سایر حقوقی که در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سایت محفوظ است.

اطلاعات علامت تجاری

علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام‌های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.

لینک به سایر سایت ها

در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات، در وب‌سایت لینک‌هایی را به سایر سایت‌ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آن‌ها یا مضامین و محتوای آن‌ها نداریم. گنجاندن لینک به سایت های طرف سوم به این وب‌سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نیست.

بازخورد و انعکاس نظرات

تمام نظرها، بازخوردها، اطلاعات یا مطالب ارائه شده از طریق این سایت یا همراه با آن، غیرمحرمانه تلقی شده و متعلق به ماست. با ارائه این نظرها، اطلاعات، بازخوردها یا مطالب، در واقع حق استفاده، کپی، اصلاح، نمایش و پخش این مطالب را به رایگان در اختیار ما قرار می‌دهید و می‌توانیم بطور نامحدود این مطالب را به عناوین و اشکال مختلف مورد استفاده قرار دهیم.

پایان استفاده

سیناتلنت می‌تواند دسترسی شما به تمام یا بخشی از سایت یا پنل‌ها را به هر دلیلی از جمله تخطی از شروط و مقررات این قرارداد و صرفاً با صلاحدید خود، پایان دهد یا به تعلیق درآورد. در این صورت محدودیت‌های موجود در رابطه با مطالب سایت، اظهارات و ضمانت‌ها، غرامت‌ها و محدودیت و مسئولیت، که در این قرارداد اعلام شده باید تا لحظه پایان دسترسی، به قوت خود باقی بماند.

قانون حاکم، حوزه قضایی و دادگاه ذیصلاح

این قرارداد، صرف نظر از انتخاب مبانی قانونی آن، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و طبق آن قابل طرح و بررسی است. دادگاه های خاص باید حوزه قضایی انحصاری و آیین دادرسی اختصاصی در خصوص مناقشات ناشی از این قرارداد و یا مربوط به هر یک از بندهای آن، داشته باشند که در این صورت دعاوی احتمالی در حوزه قضایی و مطابق آیین دادرسی دادگاه مذکور قابل طرح و اقامه خواهد بود.

مقررات عمومی

در صورتی که هریک از مفاد این قرارداد از درجه اعتبار ساقط شود، غیر قانونی تشخیص داده شود و یا به هر دلیل دیگری اجرای آن مقدور نباشد، لازمست مفاد مذکور، از این قرارداد منفصل شود، اما سایر شروط و مقررات آن همچنان به قوت خود باقی می‌ماند. این قانون، کل قرارداد بین ما و شما در ارتباط با استفاده از سایت را در بر‌گرفته، و هیچ تغییری در محتوای آن قابل اعمال نیست مگر اینکه کتباً به امضای طرفین رسیده باشد.

قوانین و مقررات عضویت و خرید در سایت سیناتلنت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت سیناتلنت را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند 1

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ورود کاربران مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی و … عضو سایت سیناتلنت می شوند.

تبصره 1

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند از طریق ایمیل درخواست رمز عبور جدید نماید.

تبصره 2

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 3

عضویت در سایت سیناتلنت رایگان است.

بند 2

فرایند خرید از سایت سیناتلنت توسط کاربر به این شرح است:

مرحله اول : بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

مرحله دوم : پرداخت مبلغ محصول انتخابی به‌صورت آنلاین توسط خریدار

مرحله سوم : ارسال رسید محصول خریداری شده شامل شناسه آزمون یا محصول فیزیکی شامل کتاب یا پکیج های آموزشی در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر توسط سیناتلنت

مرحله چهارم : ارسال کالا توسط سیناتلنت با پیک یا پست و در صورت خرید آزمون های آن لاین تحویل فایل نتایج آزمون از طریق پنل کاربری یا پنل نمایندگی

تبصره 1

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سیناتلنت حق دارد سفارش را باطل کند.

بند 3

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کالاها دارای مجوز رسمی هستند و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند 4

سیناتلنت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر از طریق سایت در اختیار مشتری قرار می‌دهد:

• مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا

• تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.

بند 5

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سیناتلنت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند 6

کاربر نباید در سایت اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

 

سایت سیناتلنت زیر مجموعه‌ای از برند بزرگ حوزه رفتارشناسی کشور با نام سیناتیک است.